Skuteczność mycia naczyń w znacznym stopniu uzależniona jest od jakości kapsułek do zmywarki. Na rynku dostępne są różne rodzaje produktów do zmywarek, a jednym z nich jest Finish Quantum max 100.

Finish Quantum max 100- charakterystyka

Kapsułki Finish Quantum max 100 zapakowane są w folie, która sama się rozpuszcza. Kapsułki posiadają wszystkie niezbędne cechy, które sprawiają, że naczynia są idealnie domyte z tłuszczu i zabrudzeń. Dzięki Finish Quantum max 100 naczynia są pięknie nabłyszczone, a zmywarka ma zapewnioną ochronę przed osadzaniem się kamienia. Doskonałe mycie i brak zacieków to chyba najbardziej pożądane efekty, których oczekujemy od kapsułek do zmywarek. Kapsułki cieszą się dużą popularnością i są bardzo często wybierane przez użytkowników zmywarek.

Finish Quantum max 100- zalety

Kapsułki Finish Quantum max 100 to gwarancja najwyżej jakości i pięknego połysku. Produkt posiada niezwykle skuteczną formułę. Opakowanie wystarcza na bardzo długo, ponieważ zawiera aż 100 kapsułek.

Jak używać?

Kapsułki Finish Quantum max 100 dzięki samodzielnie rozpuszczającej się foli, nie wymagają zdejmowania jej przed włożeniem do zmywarki. Należy umieścić kapsułkę Finish Quantum max 100 w suchym pojemniku. Najlepsze do mycia naczyń są programy w zakresie od 50 do 55 stopni C. Jeśli nie jesteśmy do końca pewni, jaki program będzie najlepszy, zawsze można wybrać opcję Auto, która sama dostosuje wymaganą temperaturę. W sytuacji, kiedy chcemy skorzystać jedynie z krótkiego tryby mycia do 30 minut, wtedy dobrze jest umieścić kapsułkę Finish Quantum max 100 na dnie zmywarki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *